S LEGO TECHNIC jsem se poprvé setkal v půlce roku 2014, když jsem 4-letému synovi koupil model 42001 Mini Off-Roader. Kluk se stavbou trochu bojoval, já mu pomáhal a jako bývalému strojaři mě koncept TECHNICu neskutečně zaujal. Následně jsme přikoupili kombinaci 40026 Black Racer Champion a 40027 Desert Racer a postavili z nich závodní kamion. Parádní model, syn to celé několikrát rozebral a zase postavil a byl jsem překvapený jak dlouho (zrovna on) dokázal u stavby vydržet. Následoval 42020 Twin Rotor Helicopter – s tím už si syn poradil jak nic.

Blížil se konec roku a já se začal rozhlížet po dárku k vánocům – měl jsem jasno, nějaký TECHNIC, okolo 200 dílků – ale jaký? Trochu jsem začal na internetu pátrat a zjistil jsem, že nabídka setů je velmi omezená. Našel jsem krásné modely, které byly v prodeji v letech 2011/2012, ale bohužel již dávno nedostupné. A pokud je někdo nabízel, tak za ceny několikanásobně přesahující ty za něž se původně prodávaly.

A tak jsem se rozhodl založit malý internetový obchod, kde bych takovým tátům, jako jsme já a takovým dětem jako je můj kluk, za rozumné ceny zpřístupnil kromě aktuálně dostupných setů TECHNICu i pár krásných starších modelů.

Sortiment zboží, které jsme schopni nabídnout je v tuto chvíli relativně omezený, nicméně pevně věřím, že v bodoucnu ho budeme schopni postupně rozšiřovat.

Všem kteří si stavebnici u nás koupili přejeme příjemnou zábavu!